| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | LP443441 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
Μπαταρία LiPo υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη ειδικά για έξυπνα ρολόγια και συμπαγείς ηλεκτρονικές συσκευές.
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 650mAh |
| Ρεύμα Φόρτισης | 0.2C |
| Ρεύμα Συνεχούς Εκφόρτισης | 0.5C |
| Μέγιστο Ρεύμα Εκφόρτισης | 1C |
| Βάρος | 10g |
| Κύκλος Ζωής | 500 κύκλοι |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Αποστολή | UPS, DHL, FedEx, TNT, Αεροπορικώς, Θαλασσίως, Ειδική Γραμμή |
| Σύνδεσμος | JST, Molex |
| Προδιαγραφή | 4.4*34*41mm |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος Μπαταρίας | Μπαταρία LiPo 3.7V 650mAh |
| Τάση Φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 650mAh @ 0.2C Εκφόρτιση |
| Ρεύμα Φόρτισης | Τυπικό: 0.5C, Γρήγορο: 1.0C |
| Μέθοδος Τυπικής Φόρτισης | 0.5C CC φόρτιση έως 4.2V, στη συνέχεια CV φόρτιση έως ότου το ρεύμα ≤0.05C |
| Χρόνος Φόρτισης | Τυπικός: 2.75 ώρες, Γρήγορος: 2 ώρες |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 1.0C |
| Μέγιστο Ρεύμα Εκφόρτισης | 1.0C |
| Τάση Αποκοπής Εκφόρτισης | 2.75V (0.2C) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Φόρτιση: 0°C ~45°C, Εκφόρτιση: 0°C ~45°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -10°C ~ +45°C |
| Διαστάσεις | Μήκος: 41±2mm, Πλάτος: 34±0.5mm, Πάχος: 4.4±0.2mm |
| Δοκιμή Πτώσης | Πτώση από 1m δύο φορές σε σκυρόδεμα - χωρίς φωτιά, χωρίς διαρροή |
| Κύκλος Ζωής | ≥500 φορές |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές