| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | LP443441 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 650mAh |
| ρεύμα φόρτισης | 0.2C |
| Συνεχή ρεύμα εκφόρτισης | 0.5C |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης | 1C |
| Βάρος | 10g |
| Ζωή κύκλου | 500 κύκλοι |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ναυτιλία | UPS, DHL, FedEx, TNT, αεροπορικώς, θαλάσσια, ειδική γραμμή |
| Συνδετήρας | JST, Μολέξ |
| Προδιαγραφές | 4.4*34*41mm |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 3.7V 650mAh μπαταρία LiPo |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 650mAh @ 0.2C Εκτόξευση |
| ρεύμα φόρτισης | Τυποποιημένο: 0,5C, Γρήγορο: 1,0C |
| Τυπική μέθοδος χρέωσης | 0.5C DC φόρτιση έως 4,2V, στη συνέχεια CV φόρτιση μέχρι ρεύματος ≤0,05C |
| Χρόνος φόρτισης | Κανονικός: 2,75 ώρες, γρήγορος: 2 ώρες. |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 1.0C |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1.0C |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 20,75V (0,2C) |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τεχνική χρήση: |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C ~ +45°C |
| Μέγεθος | Διάστημα: 41 ± 2 mm, πλάτος: 34 ± 0,5 mm, πάχος: 4,4 ± 0,2 mm |
| Δοκιμή πτώσης | Έπεσε από ένα μέτρο δύο φορές πάνω στο τσιμέντο - καμία φωτιά, καμία διαρροή |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
Πλεονεκτήματα μπαταριών Li-polymer 3,7V έναντι μπαταριών Li-polymer 3,2V LiFePO4 (LFP)
Η υψηλότερη ονομαστική τάση του πολυμερούς λιθίου 3,7V παρέχει υψηλότερη τάση λειτουργίας από την 3,2V LiFePO4, παρέχοντας ισχυρότερη ισχύ εξόδου και καλύτερη απόδοση σε μικρά ηλεκτρονικά.
Μεγαλύτερη ενεργειακή πυκνότητα στο ίδιο μέγεθος
Το παραδοσιακό 3,7V λιπολυμερές προσφέρει μεγαλύτερη χωρητικότητα και πυκνότητα ενέργειας στις ίδιες διαστάσεις, υποστηρίζοντας μεγαλύτερο χρόνο λειτουργίας για συμπαγές συσκευές.
Ευρύτερη εφαρμογή στα καταναλωτικά ηλεκτρονικά
Ταιριάζει με τη λογική φόρτισης και εκφόρτισης των περισσότερων μικρών έξυπνων συσκευών, με καλύτερη συμβατότητα και απλούστερο σχεδιασμό κυκλώματος.
Πιο ώριμη μαζική παραγωγή Σταθερή αλυσίδα εφοδιασμού, χαμηλότερο κόστος και υψηλότερη συνέπεια για μαζική παραγωγή σε σύγκριση με το πολυμερές LiFePO4 σε μικρές χωρητικότητες.
Καλύτερη απόδοση εκκένωσης χαμηλής θερμοκρασίας
Λειτουργεί πιο σταθερά σε κρύα περιβάλλοντα από τις περισσότερες μπαταρίες LiFePO4 3.2V, καθιστώντας την κατάλληλη για εξωτερικές και φορητές συσκευές.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές