| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | Lp503040 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T |
| Μπαταρίες | Μπαταρία LiPo 3.7V 600mAh |
| Τάση Φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 600mAh (Εκφόρτιση 0.2C) |
| Ρεύμα Φόρτισης | Τυπική Φόρτιση: 0.5C Γρήγορη Φόρτιση: 1.0C |
| Μέθοδος Τυπικής Φόρτισης | Φόρτιση CC 0.5C έως 4.2V, στη συνέχεια φόρτιση CV έως ότου το ρεύμα ≤0.05C |
| Χρόνος Φόρτισης | Τυπική Φόρτιση: 2.75 ώρες (Ενδεικτικά) Γρήγορη Φόρτιση: 2 ώρες (Ενδεικτικά) |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 0.5C |
| Μέγιστο Ρεύμα Εκφόρτισης | 1.0C |
| Τάση Αποκοπής Εκφόρτισης | 2.5V ±0.25V (0.2C) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Φόρτιση: 0°C ~ 45°C Εκφόρτιση: 0°C ~ 45°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -10°C ~ +45°C |
| Διαστάσεις | Μήκος: 40±2mm (χωρίς τα καλώδια) Πλάτος: 30±0.5mm Πάχος: 5±0.2mm |
| Δοκιμή Πτώσης | Πτώση 1 μέτρου σε τσιμεντένιο έδαφος δύο φορές - Χωρίς φωτιά, χωρίς διαρροή |
| Χρόνος Κύκλου | ≥500 κύκλοι |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές