| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | Το RESKY-18650-2S |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Σχήμα | 18650-2S1P |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 0.5C |
| Μέθοδος χρέωσης | Συνεχή ρεύμα 1C έως 8,4V, στη συνέχεια φορτίο με σταθερή τάση 8,4V μέχρι το ρεύμα φορτίου μικρότερο από 0,01C |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1C |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 5V (η τάση ανίχνευσης υπεραφόρτωσης του PCM) |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Τεχνική διάταξη: Εκφόρτωση: -20°C~60°C; 65±20%RH |
| Περιβάλλον αποθήκευσης | -20°C~45°C; 65±20%RH |
| Η διάρκεια ζωής (80% της βασικής χωρητικότητας) | > 500 κύκλοι |