| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | Το RESKY-18650-2S |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Μοντέλο | 18650-2S1P |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 7,4V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000 mAh |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 0,5C |
| Μέθοδος Φόρτισης | Σταθερό ρεύμα 1C έως 8,4V, στη συνέχεια φορτίστε με σταθερή τάση 8,4V μέχρι ρεύμα φόρτισης μικρότερο από 0,01C |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης | 1C |
| Τάση διακοπής εκφόρτισης | 5V (τάση ανίχνευσης υπερβολικής εκφόρτισης PCM) |
| Λειτουργικό Περιβάλλον | Φόρτιση: 0°C ~ 45°C; 65±20% RH Εκφόρτιση: -20°C~60°C; 65±20% RH |
| Αποθηκευτικό Περιβάλλον | -20°C~45°C; 65±20% RH |
| Διάρκεια ζωής (80% κύρια χωρητικότητα) | >500 κύκλοι |