| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | LP102535 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Συσκευή με φυσαλίδα με χαρτόκουτο |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συλλέκτες | 3.7V 1000mAh μπαταρία LiPo |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000mAh 0.2C εκκένωση |
| ρεύμα φόρτισης | Τυποποιημένη χρέωση: 0,5C Γρήγορη φόρτιση: 1,0C |
| Τυπική μέθοδος χρέωσης | 0.5C DC φόρτιση σε 4.2V, στη συνέχεια CV φόρτιση μέχρι να μειωθεί το ρεύμα σε ≤0,05C |
| Χρόνος φόρτισης | Τυπικό: 2,75 ώρες (Αναφορά) Γρήγορα: 2 ώρες (Αναφορά) |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 1.0C |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1.0C |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V ± 0,25V (0,2C) |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τεχνική χρήση: Εκφόρτωση: 0 °C ~ 45 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10°C ~ +45°C |
| Μέγεθος | Μέγεθος: 35±2 mm (εκτός από ταμπ) Διάμετρο: 25 ± 0,5 mm Δάχος: 10±0,2 mm |
| Δοκιμή πτώσης | Ένα μέτρο πέφτει δύο φορές στο τσιμεντένιο έδαφος - Καμία φωτιά, καμία διαρροή. |
| Χρόνος κύκλου | ≥ 500 κύκλοι |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές