| Ονομασία μάρκας: | RESKY |
| Αριθμός μοντέλου: | LI18650-2S |
| MOQ: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Χάρτινο κουτί |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, t/t |
Σχεδιασμένο για αυτοκίνητα RC, ρομπότ και εφαρμογές υψηλών επιδόσεων που απαιτούν αξιόπιστη παροχή ενέργειας.
| Σχήμα | 18650-2S1P |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 0.5C |
| Μέθοδος χρέωσης | Σταθερό ρεύμα 0.2C έως 8.4V, στη συνέχεια φορτίο με σταθερή τάση 8.4V μέχρι το ρεύμα φορτίου μικρότερο από 0.01C |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 5C |
| Τεχνική διάταξη | 6V (η τάση ανίχνευσης υπεραφόρτωσης του PCM) |
| Περιβάλλον λειτουργίας | Τεχνική διάταξη: Εκφόρτωση: -20°C~60°C; 65±20%RH |
| Περιβάλλον αποθήκευσης | -20°C~45°C; 65±20%RH |
| Η διάρκεια ζωής (80% της βασικής χωρητικότητας) | > 500 κύκλοι |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές